-
Chicken Eggs
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price per -
Cremini Mushrooms - 8 oz
Regular price $2.75 USDRegular priceUnit price per -
Mixed Salad Greens - 6 oz
Regular price $5.25 USDRegular priceUnit price per -
Shiitake Mushrooms - 8 oz
Regular price $6.25 USDRegular priceUnit price per -
Plain Whole Milk Yogurt - 24 oz
Regular price $6.50 USDRegular priceUnit price per -
2 Eureka Lemon 2nds
Regular price $1.25 USDRegular priceUnit price per -
Ellis Farms Blueberries - 12 oz
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price per -
Oasis Street Hummus
Regular price From $6.50 USDRegular priceUnit price per$6.25 USDSale price From $6.50 USD -
Scallions - bunch
Regular price $3.75 USDRegular priceUnit price per -
Whole Milk - Half Gallon
Regular price $4.75 USDRegular priceUnit price per -
6 Seed Crackers - 5 oz
Regular price $9.25 USDRegular priceUnit price per -
Raspberries - Pint
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price per -
Fresh Goat Chèvre - 6 oz
Regular price $9.75 USDRegular priceUnit price per -
Cherry Tomato Mix - 8 oz
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price per -
Sungold Cherry Tomatoes - 8 oz
Regular price $5.75 USDRegular priceUnit price per -
Community Fridge Donation
Regular price $3.00 USDRegular priceUnit price per -
Heavy Cream - Pint
Regular price $6.50 USDRegular priceUnit price per -
2% Milk - Half Gallon
Regular price $4.75 USDRegular priceUnit price per -
Ruby Red Grapefruit
Regular price From $1.30 USDRegular priceUnit price per -
Yukon Gold Potatoes - 2 lbs
Regular price $8.25 USDRegular priceUnit price per -
Extra Firm Tofu - 14 oz
Regular price $3.50 USDRegular priceUnit price per -
Frozen Strawberries - 16 oz
Regular price $5.50 USDRegular priceUnit price per -
Slicing Cucumbers
Regular price From $1.70 USDRegular priceUnit price per -
2 Eureka Lemons
Regular price $2.75 USDRegular priceUnit price per -
Kennebec Potatoes - 2 lbs
Regular price $4.75 USDRegular priceUnit price per -
Steckler Raw Grassfed Cheddar - 8 oz
Regular price $10.75 USDRegular priceUnit price per -
Frozen Tart Cherries - 16 oz
Regular price $5.75 USDRegular priceUnit price per -
Red Onions - 16 oz
Regular price $3.75 USDRegular priceUnit price per -
Cranberry Pistachio Granola - 12 oz
Regular price $8.50 USDRegular priceUnit price per -
Forest Garden Vanilla Chocolate
Regular price $7.50 USDRegular priceUnit price per -
Blueberry Cardamom Granola - 12 oz
Regular price $8.50 USDRegular priceUnit price per -
Southwest Tamales (3 Pack)
Regular price $6.50 USDRegular priceUnit price per$0.00 USDSale price $6.50 USD -
Feta in Whey Brine- 6 oz
Regular price $10.25 USDRegular priceUnit price per -
Oaxaca Coffee Beans - 1 lb
Regular price $16.95 USDRegular priceUnit price per -
Small Garlic Heads 4oz
Regular price $4.00 USDRegular priceUnit price per -
Raw Organic Extra Virgin Olive Oil - 16.9 oz
Regular price $13.50 USDRegular priceUnit price per -
Red Slicing Tomatoes
Regular price From $3.00 USDRegular priceUnit price per -
Sold out
Yellow Corn Tortillas (12 Pack)
Regular price $4.25 USDRegular priceUnit price perSold out -
Wisconsin Rye - 5 oz
Regular price $6.25 USDRegular priceUnit price per -
Ellis Farms Honey - 1 lb
Regular price $11.50 USDRegular priceUnit price per -
Frozen Mushroom Burger (2 Pack)
Regular price $7.50 USDRegular priceUnit price per$0.00 USDSale price $7.50 USD -
Leeks - 16 oz
Regular price $7.50 USDRegular priceUnit price per -
White Corn Tortillas (12 Pack)
Regular price $4.25 USDRegular priceUnit price per -
Gourmet Ground Beef - 1 lb
Regular price $14.75 USDRegular priceUnit price per -
3 Large Valencia Oranges
Regular price $6.75 USDRegular priceUnit price per -
Portabella Tamales (3 Pack)
Regular price $6.50 USDRegular priceUnit price per -
Fresh Casarecce Pasta - 12 oz
Regular price $11.75 USDRegular priceUnit price per -
Raspberry Yogurt - 16 oz
Regular price $5.75 USDRegular priceUnit price per -
Chinese Red Peanut Tofu Salad - 12 oz
Regular price $8.25 USDRegular priceUnit price per -
Darkness Chocolate
Regular price $7.50 USDRegular priceUnit price per -
Coconut Yogurt - 16 oz
Regular price $5.75 USDRegular priceUnit price per -
Fresh Bucatini Pasta - 12 oz
Regular price $11.75 USDRegular priceUnit price per -
Classic White Crackers - 5 oz
Regular price $6.25 USDRegular priceUnit price per -
Chicken Breasts (Boneless Skinless)
Regular price From $15.40 USDRegular priceUnit price per -
Fresh Spaghetti Pasta - 12 oz
Regular price $11.75 USDRegular priceUnit price per -
Bartlett Pears - 20 oz
Regular price $3.00 USDRegular priceUnit price per -
Cahokia White Rice - 32 oz
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price per -
Thai Green Peanut Tofu Salad - 12 oz
Regular price $8.25 USDRegular priceUnit price per -
Spicy Stir Fry Tofu Salad - 12 oz
Regular price $8.25 USDRegular priceUnit price per -
Maple Syrup - Pint
Regular price $15.25 USDRegular priceUnit price per -
Glazed Pecans - 8 oz
Regular price $16.50 USDRegular priceUnit price per -
Red Cabbage
Regular price From $4.00 USDRegular priceUnit price per -
Shishito Peppers - 6 oz
Regular price $3.50 USDRegular priceUnit price per -
Chicken Broth - 32 oz
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price per -
Yellow Onions
Regular price From $2.20 USDRegular priceUnit price per -
Rolled Oats - 2 lbs
Regular price $8.50 USDRegular priceUnit price per -
Cahokia Brown Rice - 32 oz
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price per -
Kakai Cacao Chocolate
Regular price $8.75 USDRegular priceUnit price per -
Pita Chips - 7 oz
Regular price $7.50 USDRegular priceUnit price per -
Heirloom Tomato Salsa - 16 oz
Regular price $10.50 USDRegular priceUnit price per -
Organic White Corn Tortilla Chips - 16 oz
Regular price $9.75 USDRegular priceUnit price per -
5 Fuji Apples
Regular price $7.25 USDRegular priceUnit price per -
Hakurei Turnips - 16 oz
Regular price $4.25 USDRegular priceUnit price per -
Fleur de la Prairie Cheese - 6 oz
Regular price $16.50 USDRegular priceUnit price per -
Goat Milk Yogurt - 16 oz
Regular price $8.75 USDRegular priceUnit price per -
Organic Pecan Butter - 8 oz
Regular price $18.75 USDRegular priceUnit price per -
BSRR Youth Center Sweet Corn - 1 Ear
Regular price $1.50 USDRegular priceUnit price per -
Red Tropea Onions - 16 oz
Regular price From $4.25 USDRegular priceUnit price per -
Passion Fruit Hibiscus Kombucha - 16 oz
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price perSold out -
Severson Farms' Rolled Oats - 2 lbs
Regular price $8.25 USDRegular priceUnit price per -
Purple Viking Potatoes - 2 lbs
Regular price $8.25 USDRegular priceUnit price per -
Garlic Bulb (2 heads)
Regular price $2.60 USDRegular priceUnit price per -
"OG" Pickles - 16 oz
Regular price $13.75 USDRegular priceUnit price per -
Mangalitsa Breakfast Links - 1 lb
Regular price $14.75 USDRegular priceUnit price per -
Mon Cherry D'Amour Chocolate
Regular price $8.75 USDRegular priceUnit price per -
Coffee Crunch Chocolate
Regular price $7.50 USDRegular priceUnit price per -
Sirloin Steak - 7 oz
Regular price $13.75 USDRegular priceUnit price per -
Janie's All Purpose Flour - 3 lb
Regular price $9.75 USDRegular priceUnit price per -
Heirloom White Popcorn - 1.5 lbs
Regular price $5.75 USDRegular priceUnit price per