-
Red Wattle Ground Pork - 1 lb
Regular price $8.25 USDRegular priceUnit price per -
Raspberry Chipotle Bacon - 12 oz
Regular price $11.25 USDRegular priceUnit price per -
Hickory Bacon - 12 oz
Regular price $11.25 USDRegular priceUnit price per -
Applewood Bacon - 12 oz
Regular price $11.25 USDRegular priceUnit price per -
Canadian Bacon - 12 oz
Regular price $10.75 USDRegular priceUnit price per -
Red Wattle Thick-Cut Bacon Ends
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price per -
Mangalitsa Pork Brats (4 Pack)
Regular price $14.75 USDRegular priceUnit price per -
Mangalitsa Sweet Italian Links (4 Pack)
Regular price $14.75 USDRegular priceUnit price per -
Mangalitsa Breakfast Links - 1 lb
Regular price $14.75 USDRegular priceUnit price per -
Pork Garden Sausage
Regular price From $11.25 USDRegular priceUnit price per -
Jake's Italian Pork Sausage Links - 12 oz
Regular price $9.50 USDRegular priceUnit price per -
Hot Italian Links - 12 oz
Regular price $9.50 USDRegular priceUnit price per -
Pork Sausage Links - 16 oz
Regular price $12.50 USDRegular priceUnit price per -
Pork Sausage Patties - 16 oz
Regular price $12.50 USDRegular priceUnit price per -
Pork Jerky - 2.25 oz
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price per -
Picnic Shoulder
Regular price From $40.25 USDRegular priceUnit price per -
Red Wattle Shoulder Roast
Regular price From $40.25 USDRegular priceUnit price per -
Red Wattle Bone-In Pork Loin Roast
Regular price From $47.75 USDRegular priceUnit price per -
Red Wattle Coppa Roast
Regular price From $65.50 USDRegular priceUnit price per -
Pasture-Raised Pork Lard - 10 oz
Regular price $11.00 USDRegular priceUnit price per -
Pork Belly Skin On
Regular price From $13.25 USDRegular priceUnit price per -
Italian Pork Sausage Links - Padden Farms
Regular price From $14.25 USDRegular priceUnit price per -
Pork Chorizo - Links
Regular price From $14.25 USDRegular priceUnit price per -
Breakfast Links - Padden Farms 1 lb
Regular price $14.50 USDRegular priceUnit price per -
Bone in Pork Chops - Padden Farm
Regular price From $12.00 USDRegular priceUnit price per -
Kielbasa Sausage - 12 oz
Regular price $9.50 USDRegular priceUnit price per -
Jakes's Brats - 12 oz
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price per