-
Winter CSA Program
Regular price From $200.00 USDRegular priceUnit price per -
Whole Kanza Pecans - 16 oz
Regular price $13.00 USDRegular priceUnit price per$16.00 USDSale price $13.00 USDSale -
Bilko Napa Cabbage
Regular price From $4.50 USDRegular priceUnit price per -
Sold out
Savoy Cabbage
Regular price From $3.00 USDRegular priceUnit price perSold out -
Sold out
Green Cabbage
Regular price From $5.00 USDRegular priceUnit price perSold out -
Carnival Delicata Squash
Regular price From $3.50 USDRegular priceUnit price per -
Starry Night Acorn Squash
Regular price From $5.50 USDRegular priceUnit price per -
Havana Butternut Squash
Regular price From $3.00 USDRegular priceUnit price per -
Winter Sweet Kabocha
Regular price From $4.50 USDRegular priceUnit price per -
Green Luobo Radishes - 1 lb
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price per -
Watermelon Radishes - 1 lb
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price per -
Adam's Acres Hakurei Turnips - 1 lb
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price per -
Scarlet Queen Turnips - 1 lb
Regular price $4.75 USDRegular priceUnit price per -
Belero Orange Carrots - 1 lb
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price per -
Red Beets - 16 oz
Regular price $6.50 USDRegular priceUnit price per -
Sweet Potatoes
Regular price From $5.75 USDRegular priceUnit price per -
Japanese Sweet Potatoes
Regular price From $6.50 USDRegular priceUnit price per -
Purple Sweet Potatoes
Regular price From $6.50 USDRegular priceUnit price per -
Whole Milk - Half Gallon
Regular price $4.75 USDRegular priceUnit price per -
2% Milk - Half Gallon
Regular price $4.75 USDRegular priceUnit price per -
Heavy Cream - Pint
Regular price $6.50 USDRegular priceUnit price per -
Deerland Plain Whole Milk Yogurt - 24 oz
Regular price $7.50 USDRegular priceUnit price per -
Ropp White Cheddar Cheese - .5 lb
Regular price $6.50 USDRegular priceUnit price per$7.00 USDSale price $6.50 USDSale -
Sold out
Ropp Mild Cheddar Cheese - .5 lb
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price perSold out -
Ropp Mild Cheddar Cheese - 1 lb
Regular price $11.50 USDRegular priceUnit price per$14.00 USDSale price $11.50 USDSale -
Ground Chicken - 1 lb
Regular price $13.50 USDRegular priceUnit price per -
Severson Farms' Rolled Oats - 1 lb
Regular price $4.00 USDRegular priceUnit price per$4.75 USDSale price $4.00 USDSale -
Yellow Popcorn - 1.5 lbs
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price per -
Yellow Cornmeal - 16 oz
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price per$8.00 USDSale price $8.00 USD -
Pasture-Raised Pork Lard - 4 oz
Regular price $5.75 USDRegular priceUnit price per -
Pasture-Raised Pork Lard - 10 oz
Regular price $11.00 USDRegular priceUnit price per -
Pasture-Raised Pork Lard - 12 oz
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price per -
Grass-fed Beef Tallow - 32 oz
Regular price $30.00 USDRegular priceUnit price per -
Cold-Pressed Sunflower Oil - 4 oz
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price per -
Raw Organic Extra Virgin Olive Oil - 16.9 oz
Regular price $17.75 USDRegular priceUnit price per -
Sale
Honey Trio Gift Box
Regular price $35.00 USDRegular priceUnit price per$40.00 USDSale price $35.00 USDSale -
Elderberry Syrup - 8 oz
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price per$12.00 USDSale price $8.00 USDSale -
Dream Tea Blend - 1.9 oz
Regular price $13.25 USDRegular priceUnit price per -
Community Roast Coffee Beans - 12 oz
Regular price $18.99 USDRegular priceUnit price per -
Takele Mammo Denbi Organic Coffee Beans - 12 oz
Regular price $29.99 USDRegular priceUnit price per -
Un-Caf "The Zero" Coffee Beans - 12 oz
Regular price $19.99 USDRegular priceUnit price per -
Sisal Soap-Saver Bag
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price per -
Sale
Tallow Balm - 2 oz
Regular price $25.00 USDRegular priceUnit price per$32.00 USDSale price $25.00 USDSale